606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Firma Zehnder wypuściła na rynek nowy katalog z oznaczeniem 2017. Możemy znaleźć w nim nie tylko zaktualizowane ceny, ale również całkiem nowe produkty - dzisiaj skupimy się na wyrobach łazienkowych.

Grzejniki Zehnder

Wśród drabinek warto wyróżnić model Vision, który został zaprojektowany w sposób bardzo nowoczesny. Składa się wyłącznie z rurek o przekroju kwadratu, a profile grzewcze ułożone są bardzo symetrycznie. Zwolennicy najbardziej popularnego obecnie designu będą zachwyceni tą drabinką.

Grzejnik Vision

Z drugiej strony otrzymujemy prosty, klasyczny grzejnik Virando Hanger. Jego atutem jest wieszak na mokre ręczniki, który w zasadzie jest odpowiednio wygiętym profilem grzewczym. Jest to podstawowa drabinka w ofercie marki, dostępna jedynie w kolorze białym.

Virando Hanger - Zehnder

Wszystkie drabinki mają też duże parametry pracy np. maksymalna temperatura wody, która zasila kaloryfer może sięgać nawet 120 stopni Celsjusza! Jeszcze w tym tygodniu zaprezentujemy Państwu pozostałą część produktów, które to firma Zehdner dodała do swojej oferty.