606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

W ofercie Instal Projekt od przyszłego miesiąca pojawią się dwie istotne dla klientów zmiany. Jedna z nich jest pozytywna, natomiast druga niestety zdecydowanie nie.

Grzejniki Instal Projekt

Zacznijmy od złej wiadomości - wszystkie grzejniki producenta będą od nowego miesiąca droższe - zarówno łazienkowe jak i dekoracyjne. Zmiany te podyktowane są wzrostem ceny stali na rynku europejskim oraz polskim. Warto dodać, że droższe kaloryfery nie stracą oczywiście na swojej jakości. Zmiany cen wahają się pomiędzy 5 a 8%. Inni producenci również będą zmuszeni podwyższyć ceny, a z tych, co już to zrobili można wymienić m.in. Vasco.

Zdecydowanie bardziej pozytywną zmianą jest dostosowanie kolorów w palecie Instal Projekt do obowiązujących trendów. Część barw zostanie usuniętych, ale będą dostępne przy wyborze grzejnika do wyczerpania zapasów danego koloru lub do 01.04.2016 r. Nowa kolorystyka zacznie obowiązywać, jak wspomnieliśmy wyżej, od przyszłego miesiąca. Łącznie paleta producenta może pochwalić się 47 barwami.

Model Afro New z bliska

Firma na pewno nie powiedziała tym samym ostatniego słowa w tym roku i mamy nadzieję, że zaskoczy nas pozytywnie np. nowym modelem grzejnika.