606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Grzejnik żeliwny Bart pojawił się na rynku na początku tego roku i zaskoczył prostym, neutralnym designem. Co prawda pogłoski o nim już od dawna rozbrzmiewały w branży, Terma dopiero teraz zdecydowała się dodać go do portfolio.

Grzejnik Bart

Kaloryfer występuje w dwóch wersjach tzn. naściennej oraz wolnostojącej. Poza sposobem montażu różnią się dodatkowo głębokością - model wiszący ma 122mm natomiast ten drugi zaledwie 70mm. Należy poświęcić nieco miejsca stylowi zaprojektowania grzejnika Bart - jest on wykonany z żeliwa, ale nie odchyla się w stronę ani nowoczesności ani retro. Jest dokładnie między nimi, ale z powodzeniem można go montować w różnych przestrzeniach. W dopasowaniu do pokoju z pewnością pomoże bogata oferta kolorów, obejmująca m.in. paletę ral oraz specjalne barwy dla żeliwa od Termy.

Naścienny model grzejnika Bart

Warto zwrócić uwagę na sposób podłączenia - jest to przyłącze boczne czterootworowe. Co ono oznacza? Możliwość wykorzystania wejść:

  • bocznego lewego
  • bocznego prawego
  • bocznego dolnego
  • krzyżowego z zasilaniem z lewej
  • krzyżowego z zasilaniem z prawej

Żeliwo znane jest ze swojej wysokiej odporności na korozję, a do tego grzejniki z tego materiału służą bez żadnych problemów przez wiele lat. Firma Terma udziela na grzejniki Bart 96 miesięcy, czyli aż 8 lat.

Kolor Full Burnisch i grzejnik Bart