606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Grzejnik Michelle jest już dostępny na rynku - po długim czasie oczekiwania, firma Terma wypuściła w końcu kaloryfer. Co to za model i co wyróżnia go spośród innych?

Ozdobny grzejnik Michelle

Na pewno ciekawa, oparta o asymetrycznie osadzone kolektory. Nie widać ich, bo przykryty są maskownicą. I tutaj przechodzimy do głównej zalety warstwy wizualnej Michelle - zarówno profile grzewcze jak i wspomniana maskownica mogą mieć dwa różne kolory. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć zielono - fioletową czy czarno - niebieską hybrydę. Tutaj jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia użytkownika.

Kaloryfer może zostać podłączony do instalacji wodnej poprzez wejście dolne lewe lub prawe, a rozstaw osi zawsze wynosi 50mm. Dodatkowo, użytkownik może zamontować grzałkę elektryczną. Choć jest to model dekoracyjny, dzięki swojej budowie może z powodzeniem służyć również w łazience. Będzie on oczywiście pełnił rolę suszarki do mokrych ręczników.

Michelle - rysunek techniczny

Niespodzianka od Termy na 2017 rok udała się, bo dostaliśmy naprawdę porządny model, który z pewnością stanie się jednym z najczęściej kupowanych. Mamy nadzieję, że inni producenci również zaskoczą kaloryferami o wysokiej jakości.