606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Grzejniki drabinkowe to wciąż najczęściej wybierane warianty do wyposażenia łazienek i kuchni.

Grzejniki asymetryczne

Odznaczają się największą funkcjonalnością, służą za praktyczne suszarki na ręczniki i pranie, pozostają przy tym estetyczne i eleganckie. Równie dobrym pomysłem jest jednak zainwestowanie w modele asymetryczne - posiadające te same cechy, będą zaś o wiele mniej oczywiste. Trzy przedstawiane przez nas modele to zaledwie część wszystkich, dostępnych w ofercie sklepu.


Funky


Funky to nowoczesny grzejnik asymetryczny włoskiej marki Irsap. Zbudowano go z rur o przekroju okrągłym - poziome profile grzewcze ułożone są na kolektorach od frontu i przesunięte w bok. Pozostawiono pomiędzy nimi optymalne odstępy. Ultraprosta, nowoczesna budowa modelu zachęca do zastosowania jednego z soczystych, proponowanych przez Irsap kolorów. Grzejnik Funky produkowany jest w pięciu różnych rozmiarach.

Grzejnik Funky - Irsap


Wiedeń


To bardziej klasyczna, choć wcale nie oczywistsza drabinka marki Cosmo. Jej profile pogrupowane są w pary i rozłożone rytmicznie na całej długości kolektorów. Poziome rury mogą być zwrócone w lewą lub prawą stronę. Wiedeń produkowany jest także w wersji elektrycznej, oraz takiej, której kolektory ukryte są pod dekoracyjnym panelem.

Grzejnik Wiedeń - Cosmo


Nero


Kolejny grzejnik, stworzony przez markę Cosmo. To zdecydowanie model przeznaczony dla najbardziej wymagających estetów. Dostępny w aż trzech wariantach wykończeniowych: standard, elegance z panelem dekoracyjnym w innym kolorze, oraz decor, którego panel ozdobiony jest dodatkową, dekoracyjną grafiką.

Nero - grzejnik Cosmo