606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Ambra i Bolero - drabinki łazienkowe Instal Projekt, które sprawdzą się w naprawdę każdej sytuacji. To stosunkowa nowość w ofercie marki, produkty idealne dla tych, którzy nie chcą, by grzejnik zobowiązywał ich i ograniczał do konkretnego wzornictwa.

Grzejnik Ambra Instal Projekt


Dwie drabinki cechują się bowiem tak dużą neutralnością, prostotą i estetyką, że nie sposób nie dopasować ich do jakiegokolwiek z wnętrz. Pod kątem funkcjonalności sprawdzą się zaś w każdej z łazienek i kuchni.


Budowa


Choć drabinki są do siebie niezwykle podobne stylistycznie, różnią się dość istotnymi detalami; Ambra posiada profile ułożone w jednej linii z kolektorami i wygięte w delikatne łuki, dzięki czemu daje harmonijny i elegancki efekt. W przypadku Bolero, poziome rury zamontowane zostały na przedniej stronie kolektorów i wygięte na kształt schematycznej litery „C”. Oba rozwiązania gwarantują wygodę i łatwość użytkowania, również dzięki zachowaniu odpowiednich odstępów między profilami.


Gwarantem jakości i niezawodności pracy grzejników jest najwyżej jakości stal, z której zostały wykonane; pokryto je powłoką lakierniczą - w standardzie w kolorze białym silk. Maksymalne ciśnienie robocze obu wynosi 1,0 MPa, zaś dopuszczalna temperatura ich pracy: 95 stopni Celsjusza. Warto wiedzieć również, że do każdej z drabinek dopasowana jest suszarka - nakładka Smart Drying System, dzięki której na grzejnikach zmieści się jeszcze więcej ręczników lub mokrego prania.

Grzejnik Boler Instal Projekt