606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Excelsior jest jednym z doskonałej jakości grzejników elementowych (rurowych) firmy Zehnder. W konstrukcji wykorzystano płasko-owalne profile stalowe (70x8 mm), które ułożono pionowo na poziomych kolektorach zbiorczych o przekroju okrągłym (średnica 30 mm). Uzyskano ascetyczną formę o wysokiej wydajności grzewczej i dużej funkcjonalności.

Grzejnik Excelsior dostępny jest w wysokościach od 400 do 2500 mm oraz szerokościach 120 do 3000 mm. Standardowo podłączany jest z boku – złacza 4 x ½ ‘’. Na zamówienie możliwe inne podłączenia w tym dolne i dolne o rozstawie 50 mm. Mała pojemność wodna sprawia, że grzejnik szybko reaguje na zmiany temperatury. Jest to też doskonałe rozwiązanie do instalacji niskotemperaturowych. Excelsior spełnia wymagania norm GUV i posiada certyfikaty higieniczne.

Dzięki konstrukcji elementowej (rurowej) Excelsior posiada duże możliwości indywidualizacji – zarówno w wersji standardowej: duży wybór rozmiarów, liczby i rozstawu elementów oraz kolorów, jak i w formie obróbek specjalnych: wykonania w formie łuków, kątowe, trapezowe np. do pomieszczeń ze skosami lub nawet w formie poręczy przy schodach. Excelsior dostępny jest również w wariancie z podwójną warstwą profili grzewczych.